FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Spartaks otrajā puslaikā nokārto panākumu Jelgavā

Spartaks otrajā puslaikā nokārto panākumu Jelgavā

29/08/2020

Optibet Virslīgas 17. kārtas spēlē 29. augustā Jelgavā tikās FK Jelgava un FK Spartaks. Spēle noslēdzās ar Jūrmalas kluba uzvaru 3:2 (1:1).

Mačs skatītājiem noteikti patika. Spēle bija atklāta, abām komandām bija iespējas izcelties ar vārtu guvumiem. 27. minūtē Andris Krušatins saņēma lielisku piespēli, nomānīja vārtsargu un precīzi sita no tuvas distances. Lai nu kā, divas minūtes vēlāk FK Spartaks panāca izlīdzinājumu. Pēc stūra sitiena ar galvu precīzi sita Edgars Žarskis.

Tikšanās 57. minūtē FK Spartaks nopelnīja soda sitienu. Pie bumbas stājās Ņikita Bērenfelds, kura centrējums soda laukumā beidzās ar vārtu guvumu. Bumbai neviens tā arī nepieskārās. Tomēr tas vēl nebija viss - 82. minūtē Nemanja Belakovičs veica sitienu uz vārtu pusi, bet bumba trāpīja pretiniekam, mainīja lidojuma virzienu un nonāca vārtos. No 1:3 FK Jelgava atspēlēties vairs nespēja. Kompensācijas laikā Ričards Korzāns vienus vārtus atguva, taču ar to bija par maz. Uzvara viesiem.

FK Jelgava  2 : 3 (1 : 1)  FK Spartaks
Vārti: Krušatins 27', Korzāns 90' - Žarskis 31', Bērenfelds 57', Belakovičs 82'
2020.08.29 17:00 | Zemgales OC