FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Jelgava'' rezultatīvā spēlē savu skatītāju priekšā uzveic ''Spartaku''

''Jelgava'' rezultatīvā spēlē savu skatītāju priekšā uzveic ''Spartaku''

05/10/2019

Sestdien, 5. oktobrī, Zemgales Olimpiskā centra stadionā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 32. kārtas spēle, kurā tikās ''Jelgavas'' un ''Spartaka'' komandas. Negaidīti pārliecinošu uzvaru ar 5:2 (2:0) izcīnīja mājinieki, līdz ar to svinot astoto uzvaru šosezon, tiesa, pateicoties liepājnieku uzvarai paralēlā spēlē, pakāpties kopvērtējuma tabulā neizdosies.

''Jelgava'' drošu pārsvaru spēja panākt jau 1. puslaikā, kad vārtus guva Staņislavs Mikicejs un Maksims Votinovs. Otrā puslaika pirmajā minūtē Matem Cincadzem izdevās panākt 3:0 mājinieku labā. Drīz vien sekoja pirmais vārtu guvums arī ''Spartakam'' (53. minūtē Igors Tarasovs), kā arī 77. minūtē Nemana Belakovičs ar 11 metru soda sitienu rezultātu samazināja līdz minimumam (3:2), taču beigu nogrieznī divas reizes precīzs bija puslaika pārtraukumā uz maiņu nākušais Maksims Marusičs, uzstādot spēles beigu rezultātu 5:2!

Nākošo spēli jelgavnieki aizvadīs vien 30. oktobrī, kad viesos tiksies ar ''Mettu'', savukārt ''Spartaks'' ar mettiešiem maču aizvadīs 20. oktobrī.

FK Jelgava  5:2 (2:0)  FK Spartaks
Vārti: Mykytsey 15', Votinov 27', Tsintsadze 46', Marusych 84' (11m); 90+1'  - Tarasovs 53', Belakovič 77' (11m)
2019.10.05 14:00 | Zemgales OC