FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''Jelgava'' un ''Metta'' aizraujošā spēlē cīnās neizšķirti

''Jelgava'' un ''Metta'' aizraujošā spēlē cīnās neizšķirti

03/08/2020

Pirmdien, 3. augustā vienā no dienas piecām Optibet Virslīgas spēlēm savā starpā tikās allaž principiālie pretinieki FK Jelgava un FK Metta. Aizraujošā spēlē uzvarētājs netika noskaidrs - mačs noslēdzās neizšķirti 2:2.

Mača rezultātu jau 16. minūtē atklāja FK Metta uzbrukuma līderis Raimonds Krollis, savukārt 32. minūtē rupju viesu aizsarga kļūdu izmantoja Jurijs Zakarhivs, panākot 1:1. Otrā puslaika vidū ar spēcīgu un precīzu sitienu izcēlās Andris Krušatins, pirmo reizi mačā vadībā izvirzot mājiniekus, taču rīdzinieku atbilde sekoja pēdējās sekundēs - Emīls Birka ar tālu sitienu panāca 2:2!

Nākošos mačus abas komandas aizvadīs jau pēc pāris dienām, 7. augustā. FK Metta savā laukumā uzņems BFC Daugavpils, savukārt FK Jelgava viesos tiksies ar čempioni Riga FC.

FK Jelgava  2:2 (1:1)  FK Metta
Vārti: Zakharkiv 32', Krušatins 78' - Krollis 16', Birka 90+1'
2020.08.03 18:00 | Zemgales OC