FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Jelgava'' divas reizes atspēlējas un cīnās neizšķirti ar ''Daugavpili''

''Jelgava'' divas reizes atspēlējas un cīnās neizšķirti ar ''Daugavpili''

25/08/2019

Svētdien, 25. augustā, Zemalges Olimpiskā centra stadionā risinājās Optibet Virslīgas 27. kārtas spēle, kurā tikās ''Jelgavas'' un ''Daugavpils'' komandas. Vārtiem bagātā spēlē uzvarētājs netika noskaidrots - cīņa noslēdzās neizšķirti 2:2.

Mača rezultāts tika atklāts jau 2. minūtē, precīzam esot Namdi Oforam, savukārt drīz vien, 5. minūtē, ar vārtu guvumu atbildēja Maksims Voitinovs. Mača 23. minūtē Kaspars Kokins atkārtoti vadībā izvirzīja viesus, savukārt otrā puslaika vidū Dāvis Indrāns izcēlās ar tālu un netveramu sitienu, atkal izlīdzinot rezultātu 2:2.

Nākošo spēli ''Jelgava'' aizvadīs vien 14. septembrī, kad viesos tiksies ar ''Ventspili'', savukārt daugavpiliešiem nākamajā nedēļas nogalē paredzēta cīņa izbraukumā pret ''Mettu''.

FK Jelgava  2:2 (1:2)  BFC Daugavpils
Vārti:Votinov 5`, Indrāns 58` - Offor 2`, Kokins 23`
2019.08.25 16:00 | Zemgales OC