FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FC Noah Jurmala

\\ ''Ventspils'' un ''Noah Jurmala'' izspēlē kaujiniecisku neizšķirtu

''Ventspils'' un ''Noah Jurmala'' izspēlē kaujiniecisku neizšķirtu

17/05/2021

Optibet Virslīgas 13. kārtas pirmajā spēlē neizšķirti cīnījās FK "Ventspils" un "Noah Jurmala" - 2:2 (0:1).

Lai gan pirmajā puslaikā neliels pārsvars piederēja mājiniekiem, tomēr īpaši daudz vārtu gūšanas iespēju nebija. Spēli aizēnoja pirmā puslaika izskaņā piedzīvota nopietna "Noah Jurmala" spēlētāja Mirakla Nvaorizas trauma. Šī iemesla dēļ pie pirmā puslaika tika pieliktas pat 18 minūtes, bet vārtus pēdējā brīdī pēc ventspilnieku kļūdas pamanījās gūt Vladislavs Sirotovs (1:0).

Otrā puslaika sākumā ventspilnieki tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu, un lai arī vārtsargs bumbu atsita, pirmais pie tās bija tas pats Dragoļubs Andželkovičs (1:1).

60. minūtē ar skaistu sitienu 2:1 mājinieku labā panāca Marks Kurtišs, tomēr 72. minūtē rezultātu izlīdzināja Aleksejs Babirs, kurš izmantoja pretinieku vārtsarga Vladislava Lazareva kļūdu (2:2). Šādi spēle arī noslēdzās.

FK Ventspils  2:2 (0:1)  FC Noah Jurmala
Vārti: Andelkovič 50'; Kurtišs 60' - Sirotov 45'; Babyr 72'
2021.05.17 17:00 | Ventspils 2. pamatskolas stadions