FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Daugavpils'' spēles galotnē izrauj punktu pret ''Valmiera Glass ViA''

''Daugavpils'' spēles galotnē izrauj punktu pret ''Valmiera Glass ViA''

14/09/2019

Sestdien, 14. septembrī Daugavpils stadionā ''Celtnieks'' tika aizvadīta Optibet Virslīgas spēle, kurā tikās ''Daugavpils'' un ''Valmiera Glass ViA'' komandas. Vārtiem bagātā spēle noslēdzās neizšķirti 2:2 (1:1), izlīdzinājumu mājiniekiem panākot pēdējā minūtē.

Mača rezultātu jau 4. minūtē atklāja Ēriks Punculs, ar precīzu sitienu noslēdzot viesu ātro pretuzbrukumu, savukārt Andrejs Kovaļovs ar tālu un precīzu sitienu 21. minūtē panāca izlīdzinājumu 1:1. Otrā puslaika vidū pateicoties Tolu Arokodarem valmierieši atguva vadību, taču negaidītu punktu spēlei lika Eliša Jangs, kurš kompensācijas laika 4. minūtē ar tālu un precīzu sitienu rezultātu izlīdzināja 2:2.

Nākošo spēli ''Daugavpils'' aizvadīs vien 30. septembrī, kad tiksies ar čempioni ''Riga FC'', savukārt ''Valmiera Glass ViA'' pret Rīgas klubu spekosies jau 22. septembrī.

BFC Daugavpils  2:2 (1:1)  Valmiera Glass ViA
Vārti: Kovaļovs 21`, Young 90+4` - Punculs 4`, Arokodare 65`
2019.09.14 16:00 | Stadions "Celtnieks"