FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Riga FC'' savā laukumā apspēlē ''Daugavpili''

''Riga FC'' savā laukumā apspēlē ''Daugavpili''

20/07/2019

Sestdien, 20. jūlijā Skonto stadionā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 22. kārtas pirmā spēle, kurā tikās ''Riga FC'' un ''Daugavpils'' komandas. Uzvaru ar 4:0 (2:0) izcīnīja rīdzinieki, līdz ar to svinot jau 13. uzvaru šosezon.

Ar vārtu guvumu 1. puslaikā izcēlās ukraiņu pussargs Vjačeslavs Šarpars, kurš ''Riga FC'' sastāvam pievienojās nesen. Tie spēlētājam bija pirmie gūtie vārti Optibet Virslīgā. Puslaika izskaņā rīdzinieki guva arī otros vārtus, precīzam esot Stefanam Paničam. Mača turpinājumā, 2. puslaika vidū ar vārtu guvumu izcēlās centra aizsargs Elvis Stuglis, savukārt punktu mačam 79. minūtē lika Kamils Bilinskis, uzstādot graujošo 4:0.

Nākošo spēli ''Riga FC'' Optibet Virslīgas ietvaros aizvadīs 4. augustā, kad savā laukumā uzņems ''Ventspili'', savukārt arīdzan ''Daugavpilij'' nākošais mačs pret kurzemniekiem, kas būs jau nākošās kārtas ietvaros - 28. jūlijā.

Jāpiebilst, ka ''Riga FC'' turpina Eirokausu sezonu un UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas 2. kārtas ietvaros aizvadīs cīņu pret Polijas ''Piast''. Nākošnedēļ pirmā spēle notiks izbraukumā, savukārt ''Skonto'' stadionā komanda atbalstītājus gaidīs 1. augustā. Spēles sākums pl. 19.30.

Riga FC  4:0 (2:0)  BFC Daugavpils
Vārti: Sharpar 21', Panič 41', Stuglis 74', Bilinski 79'
2019.07.20 18:00 | Skonto stadions