FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ RFS fantastiski atspēlējas Daugavpilī

RFS fantastiski atspēlējas Daugavpilī

08/07/2020

Trešdien, 8. jūlijā Daugavpilī risinājās Optibet Virslīgas sestās kārtas spēle, kurā BFC Daugavpils tikās ar līdervienību RFS. Fantastiskā spēlē uzvaru ar 3:2 (0:2) izcīnīja rīdzinieki.

Jau pirmajā puslaikā mājinieki negaidīti ieguva divu vārtu pārsvaru, kad vārtus guva Valerijs Afanasjevs un Nnamdi Offors. Tomēr viss strauji mainījās pēc pārtraukuma, kad RFS parādīja raksturu un ne tikai izlīdzināja rezultātu, bet arī svinēja uzvaru. Īpaši iespaidīgi bija uzvaru nesošie Roberta Savaļnieka vārti desmit minūtes līdz mača beigām. Tāpat ar precīziem sitieniem izcēlās Emersons un Tomislavs Šaričs.

BFC Daugavpils nākamo spēli aizvadīs 13. jūlijā mājās ar FK Ventspils, bet RFS dienu iepriekš viesos tiksies ar FS Metta.

BFC Daugavpils  2 : 3 (2 : 0)  RFS
Vārti: Afanasjevs 8', Offor 20' - Emerson 54', Šarič 66', Savaļnieks 81'
2020.07.08 18:00 | Stadions "Celtnieks"