FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ RFS smaga uzvara Daugavpilī

RFS smaga uzvara Daugavpilī

01/11/2020

Optibet Virslīgas 24. kārtas spēlē Daugavpilī 1. novembrī tikās BFC Daugavpils un RFS. Spēli ar rezultātu 2:1 uzvarēja viesi no Rīgas.

Viktora Moroza padotajiem izdevās labs spēles sākums. 15. minūtē bijušais BFC Daugavpils spēlētājs Ofors ar galvu atklāja rezultātu, bet piecas minūtes vēlāk mājinieku rupju kļūdu izmantoja un izgājienu pret vārtsargu vārtu guvumā pārvērta Tomašs Šimkovičs (2:0).

Tomēr BFC Daugavpils spēja vienus vārtus atgūt vēl pirmajā puslaikā. Pēc lieliskas kombinācijas ar vārtu guvumu izcēlās Stanislavs Nečiporenko (1:2).

Otrajā puslaikā laukumā norisinājās sīva cīņa, taču vairāk vārti netika gūti. RFS uzvara, kas teorētiski rīdziniekiem vēl saglabā izredzes uz titulu.

BFC Daugavpils  1:2 (1:2)  RFS
Vārti: Nechyporenko 42' - Offor 15', Šimkovič 20'
2020.11.01 13:00 | Stadions "Celtnieks"