FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Daugavpils'' un ''Ventspils'' cīnās neizšķirti

''Daugavpils'' un ''Ventspils'' cīnās neizšķirti

05/10/2019

Sestdien, 5. oktobrī, viena no Optibet Virslīgas 32. kārtas spēlēm risinājās Daugavpilī, savā starpā tiekoties ''Daugavpils'' un ''Ventspils'' komandām. Mačs noslēdzās neizšķirti 1:1.

Abi spēles vārti tika gūti jau pirmajās minūtēs. Vispirms viesiem ar ļoti skaistu vārtu guvumu izcēlās Romāns Mickevičs, raidot bumbu vārtos tā saucamajā ''šķērītē'', savukārt pāris minūtes vēlāk Ofors panāca izlīdzinājumu, tiesa, esot precīzam ar rikošeta palīdzību.

Nākošos mačus abas komandas aizvadīs pēc divām nedēlām, 19. oktobrī. ''Ventspils'' savā laukumā uzņems ''Riga FC'' komandu, savukārt ''Daugavpils'' viesos tiksies ar ''RFS''.

BFC Daugavpils  1:1 (1:1)  FK Ventspils
Vārti: Offor 10' - Mickevičs 5'
2019.10.05 15:00 | Stadions "Celtnieks"