FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''Spartaks'' atspēlējas un sezonu noslēdz ar uzvaru Daugavpilī

''Spartaks'' atspēlējas un sezonu noslēdz ar uzvaru Daugavpilī

29/11/2020

Svētdien, 29. novembrī Daugavpils stadionā ''Celtnieks'' risinājās Optibet Virslīgas 27. kārtas mačs starp BFC Daugavpils un FK Spartaks komandām, kas abām bija sezonas noslēdzošais. Uzvaru ar 3:1 guva viesi, atspēlēšanos veicot izteikti ziemīgos apstākļos.

Pirmie vārti mačā sekoja jau 1. minūtē, kad Raivis Ķiršs nospēlēja visaktīvāk vartu priekšā un izvirzīja vadībā mājiniekus. ''Daugavpils'' vadība saglabājās līdz pat puslaika beigām, kad 1:1 panāca Leons Šipošs, savukārt otrā puslaika ievadā vadību pārņēma viesi, precīzam esot 18 gadus vecajam Kvadvo Asamoā, savukārt 89. minūtē punktu pielika cits jūrmalnieku leģionārs Čikezijs Nvaoriza, panākot jau 3:1.

Ņemot vērā liepājnieku uzvaru paralēlā spēlē, ''Spartakam'' gūtais panākums neļāva pacelties uz 5. vietu, savukārt ''Daugavpils'' čempionātu noslēdz 8. vietā.

BFC Daugavpils  1:3 (1:1)  FK Spartaks
Vārti: Ķiršs 1' - Šipošs 44', Asamoah 49', Nwaorisa 89'
2020.11.29 12:30 | Stadions "Celtnieks"