FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ BFC Daugavpils rezultatīvā spēlē pārspēj FK Metta

BFC Daugavpils rezultatīvā spēlē pārspēj FK Metta

03/04/2021

Savu otro uzvaru Optibet Virslīgas jaunajā sezonā 3. aprīlī izcīnīja BFC Daugavpils, kas savā laukumā ar 3:2 (2:1) pārspēka FK Metta.

Mačs iesākās vētraini - jau 16. sekundē tika piešķirts 11 metru soda sitiens uz viesu vārtiem, taču to izniekoja Valērijs Afanasjevs. Spēle kopumā bija diezgan atklāta un aizraujoša, bet pirmos vārtus guva mājinieki. 30. minūtē Juki Ogaki ar galvu soda laukumā panāca 1:0.

Ļoti ātri aktīvais Muritala rezultātu izlīdzināja (1:1), taču 40. minūtē savus pirmos vārtus Optibet Virslīgā iesita Dāvis Cucurs, tādējādi atkal nodrošinot pārsvaru laukuma saimniekiem (2:1). Viņa sitiens bija īpaši elegants - ar kreiso kāju precīzi vārtu kreisajā stūrī.

FK Metta gan ar to samierināties negrasījās un soda laukumā no tuvas distances 56. minūtē atkal neizšķirtu panāca Muritala (2:2). Lai nu kā, šāds rezultāts atkal turējās vien pāris minūtes. 64. minūtē Nortejs ar fantastisku sitienu no gaisa guva BFC Daugavpils trešos vārtus (3:2).

Atlikušajā laikā iespējas bija abām komandām, taču vārti tā arī netika gūti. BFC Daugavpils svinēja otro uzvaru, bet FK Metta joprojām paliek bez punktiem.

BFC Daugavpils  3:2 (2:1)  FK Metta
Vārti: Ogaki 30'; Cucurs 40'; Nortey 64' - Muritala 37', 56'
2021.04.03 16:00 | Stadions "Celtnieks"