FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FC Noah Jurmala

\\ ''Liepāja'' spēles izskaņā izrauj dramatisku uzvaru Daugavpilī

''Liepāja'' spēles izskaņā izrauj dramatisku uzvaru Daugavpilī

01/05/2021

Optibet Virslīgas 9. kārtas spēlē Daugavpils "Celtnieka" stadionā dramatisku uzvaru svinēja "Liepāja", kas gūstot vārtus pašā mača izskaņā ar 1:0 pārspēja "Daugavpili".

Šajā spēlē notika ļoti interesanta treneru divcīņa, jo pagājušajā gadā pie "Liepājas" stūres pirms paša sezonas sākuma Andreju Kaļiņinu nomainīja tieši Dmitrijs Mološs.

Kopumā spēle bija ļoti līdzīga, bet savas iespējas bija abām komandām. Ar bumbu vairāk laika pavadīja "Liepāja", taču ar momentu veidošanu viesiem atkal veicās sarežģīti. Jāizceļ Artūra Karašauska spēcīgs sitiens pa vārtu konstrukciju pirmajā puslaikā, taču vairākus asus uzbrukumus izveidoja arī "Daugavpils".

Svarīgākie notikumi risinājās mača izskaņā. 76. minūtē no tuvas distances ar galvu pilnīgi brīvs sita Aizejs Nortijs, taču trāpīja tieši virsū vārtsargam. Tikmēr 87. minūtē "Liepāja" savu momentu izmantoja, kad pēc Eduarda Tīdenberga piespēles ar galvu vārtus guva Jevgenijs Beriozkins (1:0).

Neskatoties uz šo panākumu, turnīra tabulā BFC "Daugavpils" joprojām saglabā viena punkta pārsvaru pār "Liepāju".

BFC Daugavpils  0:1 (0:0)  FK Liepāja
Vārti: Beriozkins 87'
2021.05.01 14:00 | Stadions "Celtnieks"