FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Jelgava'' mača galotnē izrauj neizšķirtu pret ''Daugavpili''

''Jelgava'' mača galotnē izrauj neizšķirtu pret ''Daugavpili''

09/11/2019

Sestdien, 9. novembrī, Daugavpils stadionā ''Celtnieks'' tika aizvadīta Optibet Virslīgas 36. kārtas spēle, kurā tikās ''Daugavpils'' un ''Jelgavas'' komandas. Mačs noslēdzās neizšķirti 2:2.

Zīmīgi, ka abu komandu pirmajos vārtu guvumos bumbu ceļu vārtu tīklā atrada pēc pašu aizsargu kļūdām, taču 2. puslaikā precīzi bija arī pretinieku komandu spēlētāji. Jau 48. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Namdi Offors, savukārt spēles 90. minūtē viesiem neizšķirtu izrāva Maksims Votinovs.

Jāpiebilst, ka šī bija ilggadējā daugavpiliešu spēlētāja un šobrīd arī bērnu trenera Jurija Sokolova profesionālās futbolista karjeras pēdējā spēle, kam par godu notika īpaša sumināšana.

''Daugavpils'' sezonu noslēdz 8. vietā, savukārt ''Jelgava'' pozīciju augstāk - 7. vietā.

BFC Daugavpils  2:2 (1:1)  FK Jelgava
Vārti: Balodis 37' (s.v.), Offir 48' - Rode 43' (s.v.), Votinov 90'
2019.11.09 14:00 | Stadions "Celtnieks"