Klubu lapas
RFS Valmiera FC FK Liepāja Riga FC FK Spartaks BFC Daugavpils FK Metta FK Auda FK Tukums 2000 / Telms SK Super Nova Salaspils

Football Manager ir visu laiku populārākā futbola menedžmenta spēle, kuru regulāri spēlē miljoni cilvēku visā pasaulē, turklāt tās izstrādātāji lepojas ar vislielāko futbola datu bāzi pasaulē.

Vai zināji, ka 2011. gadā “Hoffenheim” sporta direktors atklāja Roberto Firmino spēlējot FM? Tā viņš nonāca Vācijā, bet tagad pārstāv Anglijas čempionus “Liverpool”.

Football Manager Tev ir iespēja pilnībā pārvaldīt izvēlēto futbola klubu un vest to pretī uzvarām.

Vēlies ar Riga FC tikt UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā? Sapņo ar FK Metta kļūt par Latvijas čempionu? Varbūt Tavs mērķis ir ar RFS gāzt no troņa Riga FC? Esi pārliecināts, ka vari būt labāks treneris par Dmitriju Mološu vai Tamazu Pertiju? Pārņem FK Liepāja vai Valmiera FC klubu un pierādi!

Tas viss tagad ir iespējams pateicoties neoficiālajam Optibet Virslīgas Football Manager 21’ papildinājumam!

Šajā papildinājumā atradīsi visu Optibet Virslīgas klubu pašreizējos logotipus, spēļu kreklus, stadionus un sastāvus, turklāt visu komandu spēlētājiem ir pievienotas arī bildes. Tas nodrošinās vēl lielāku realitātes sajūtu, kā arī ļaus labāk iepazīties ar Optibet Virslīgas futbolistiem.

Tāpat esam veltījuši lielu uzmanību spēlētāju iemaņām, balstoties uz Instat statistiku un citiem mums pieejamiem datiem. Optibet Virslīgas papildinājumā esam izveidojuši pat žurnālistus, kuri ikdienā atspoguļo Latvijas sporta notikumus.

Svarīgi! Lai spēlētu Optibet Virslīgas papildinājumu, Jums ir jāiegādājas Football Manager 21' spēle. Bez pašas spēles papildinājumu spēlēt nav iespējams. 

Izmēģini pats un pārliecinies!

 

  • Iesaki rakstu:
  • twitter.com
  • facebook.com